| xDirectioner5 a întrebat:

Buna dupa cum am mai zis, baiatul de care-mi place are momente cand vorbeste cu mine mult, mult, mult si momente in care abia de scoate doua vorbe, azi a fost o zi din asta adica mereu venea spre mine dupa sa intorcea inapoi. Nu stiu daca ma place adica ori face asta doar asa pentru ca suntem amici ori ma place dar nu stie cum sa faca, dar nu cred asta deoarece e genul de baiat care-ti zice totul pe fata!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Pai daca sunteti buni amici de ce nu ai discutie deschisa despre acest subiect si stiti ambi ce aveti de facut pe viitor!

3 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Ii poti da de inteles ca il placi sau ii poti spune asta. Faptul ca vorbeste mult cu tine nu arata neaparat ceva dar incearca sa ii spui ce simti.

| NnDWtf a răspuns:

Daca-l intrebi, se surpa pamantul sub tine?
N-ai nimic de pierdut, poate ai, da' doar daca taci din gura.

| KinderBeeeib a răspuns:

Intreaba-l e mai bine.