| punklove^ a întrebat:

Dupa o relatie de 7 luni, prietena mea mi-a dat liber pe motivu "mi-am batut joc de ea"oh go on si ca cica prietenele ei iau deschis ochii
Nu mai sunt cu ea de aproape 2 saptamani pff nu stiu ce sa fac sad o iubesc straight face ea zice ca inca ma mai iubeste da nu vrea sa se impace cu mine.
Dece cate o data se comporta foarte indiferent si cate o data de parca am fi impreuna straight face de ce cate o data ii pasa si cate o data o doare unde`va straight face. Nici nu arata ca o avut o relatie de 7 luni cu mine straight face zicea ca is tot ce si-a dorit si ca nu vrea sa ma piarda nici o data si mi-a dat ea liber crying

Help pls sad nu pot sa mi-a scot din cap straight face ea se distreaza eu ajung in spital oh go on stres/nervi/oboseala si multe altele

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca e doar un motiv bagat la vrajeala! N-avea motiv ca sa iti dea papucii!

Cel mai sigur si-a gasit pe altulwinking

| Lorelai a răspuns:

A fost un pretext. De fapt se saturase de tine.Gandeste-te si tu nu are cum sa te iubesca si sa sa se ia dupa prietenele ei si nici sa nu vrea sa se mai impace cu tine. E aiurea. Se comporta asa pentru ca nu prea insemni nimic pentru ea, mai mult se joaca cu tine acum. Incearca si tu sa nu-i mai dai prea multa atentie. Sa simta ca chiar te pierde. Daca reactioneaza e bine. Daca nu, nu mai are rost. Fetei nu ii pasa de tine. Oricum sunt atatea fete, vei gasi alta mult mai buna din toate punctele de vedere.

| aleksy a răspuns:

Nu prea mai ai cf din moment ce "prietenele" ei iau bagat cine stie ce prostii in cap

sad

| luna_1817 a răspuns:

In viata nu este totul roz.incet,incet ne dam seama ca nu cunoastem suficient de bine acea pers.incearca sa vb cu ea face to face, spune-i ca inca o iubesti si ca nu renunti la ea asa de usor.intreab-o unde este iubirea aia care ti-a zis despre ea, dc ti-a zis ca nu vrea sa te piarda. spune-i sa iti dea o explicatie"dc se comporta asa, dc vrea sa va desp"dar sa fie si ceva adevarat. daca vezi ca nu mai este cale de intoarcere, iti spun sa o lasi sa faca ce vrea, arata-i ca nu esti un prost care face ce vrea din tine.am invatat ca indiferenta doare cel mai rau, asa ca nu ii mai acorda atentie daca ea nu se mai intoarce la tine.fiecare trecem prin astfel de probleme, si cu rabdare, incredere in tine o sa treaca aceasta durere ce o ai acum in suflet. o sa gasesti una care o sa te merite si atunci o sa iti dai seama ca ai suferit pentru "nimic"multa bafta in continuare"pup

| luna_1817 a răspuns:

Iti las aici id-ul meu sweet_kiss_of_morning

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai cam certat cu cratimele baietas... le pui exact cand nu trebuie rolling on the floor)

life goes on so get over itwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste asa cum spune ea, atunci de ce te-a parasit?
Ce poate sa zica si ea? ca ti-ai batut joc de ea, ca te iubeste, ca nu vrea sa te piarda niciodata, bla bla bla.
Refa-ti viata, departe de ea, nu te merita.