| NightShadows a întrebat:

tongue am nevoie de parerea voastra tongue Deci laughing sunt la liceu si langa clasa de langa mine e o clasa de uman tongue si in clasa aceea e o fata laughing a avut un prieten si acum cica inca tine la el da nu vrea sa se impace cu el (asta stiu pentru ca am vb eu cu ea ) am vorbit cu ea vreo saptamana si am batut apropo de un suc si ca imi place de ea si atunci si ea mi-a dat de inteles ca ii place de mine (cel putin asta pare) nu am fost cu ea la suc ca a avut cv problema de sanatate si acum numa ce a iesit din spital big grin problema e ca fostul ei pr e cu mine in clasa (e mic si enervant si tot timpul imi freaca nervii, pana ii dau 2 laughing)
Astazi a vrut colegul ala sa imi arate cica cv mesaj pe care i la trm ea despre mine si dupa cum zicea parea ca ea isi bate *** de mine laughing si cred asta deoarece mai demult am mai incercat sa vb cu ea si atunci i-am spus direct ceea ce simt pentru ea si nu a mai vb cu mine vreo saptamanwinking laughing Voi ce ziceti sa mai vorbesc cu ea si sa o mai invit in oras sau sa imi vad de treaba?tongue O colega de a ei mi-a zis sa nu ma iau dupa "Colegu ala" ca cica numa mintehappy Voi ce ati face in locul meu?happy

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

De ce sa nu iesi, poate ca prietenul ala vrea sa va faca sa va certati pentru ca e gelos, incercarea moarte n-are dar poti vb cu fata aia si sa o intrebi intre 4 ochi daca e adevarat ca o sa-ti dai seama usor, uita-te putin urat la ea sa vezi ce se sperie daca minte laughing.

10 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Eu in locul tau i-as zice simplu ca nu mai vreau sa ies cu ea sau sa mai am vreo legatura cu ea pentru ca asa cum a spus si ea isi bate joc de mine.Succes!

| Azµre a răspuns:

Faci ce crezi tu!

| emag a răspuns:

Iesi cu ea la un suc, esti baiat, ce ai de pierdut?

| HouseHouse a răspuns:

Nu te da batut!

| shadow222 a răspuns:

Tata deci sunt 2 variante unu ori ala te inseceneaza ori 2 aia chiar rade de tine nu cont ce zice pretena ei pentru ca pot fii mana in mana nu-i mare greutate m ai ales dp ce a facut in trecut as putea sa-mi dau mai usor seama daca miai zice pretenu ala stie ca o iubesti stii ca te-ai dat la ea sau tio zis asa?

| NightShadows explică (pentru shadow222):

Stie ca m-am dat la ea si ca am vb cu ea
si stie si ca m-a refuzat odatawinking
laughing

| shadow222 a răspuns (pentru NightShadows):

Lasa fata aia ca aia 2 is mana in mana las-o dracu ca nu se merita sunt multe fete in lumea asta big grin

| LolaGirl a răspuns:

Ce profil esti?

| NightShadows explică (pentru LolaGirl):

Mate info

| LolaGirl a răspuns (pentru NightShadows):

Si fata la ce profil e?