| Raluca011 a întrebat:

Bunahappy. durerea le dezvirginare poate fi mai mare daca baiatul nu are experientabig grin?

Răspuns Câştigător
| Zoe_7457 a răspuns:

Da, daca nu are experientza necesara nu stie ce trebuie sa iti faca sa te simti bine si in largul tau e foarte importanta chestia asta pentru ca nu e asa cum scrie pe net si in reviste e un lucru serios iar practic e cu totul altcevatongue. sfatul meu e sa incerci cu cineva cu experientza in domeniul asta dar sa fie o persoana care sa tina la tine si sa va lege ceva cu adevarat. daca intr-adevar ai un prieten fara experientza si tineti unul al altul si vreti sa faceti acest pas impreuna, incercati suferitzi putin la inceput laughingdar trece dupabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu prea are legatura cu asta. Actul sexual e acelasi, nu e nici o diferenta.

| Nextone a răspuns:

Trebuie doar un preludiu lung, multa iubire, rabdare si grija astea din partea amandurora pentru ca durerea la dezvirginare tine poate mai mult de tine decat de el.Trebuie sa fi relaxata si sa iti doresti acest lucru deci sa traiesti momentul. Poate fi o durere placutahappy. Baftahappy

| dulcykaLy a răspuns:

Nu are legatura... daca stie sa asculte ce ii zici tu. cand sa se opreasca. e foarte bine

| nuta a răspuns:

Da pentru ca el nu stie sa te distraga, nu stie sa aiba rabdare... dar oricum folositi si un lubrifiant si va fi doar putin mai nedureros
asta este prima oara, a 2a, a3a, dar dupa aia e ok.
acum depinde si de organismul tau

| Gabriel_3333 a răspuns:

Este diferit in mod cert.La baieti li se rupe bine-cunoscuta ata iar la fete arhi-cunoscutul himen. Nu intotdeuna se intampla sa se rupa ata la baieti dar atat cat si la baieti cat si la fete durerea este suportabila si de scurta durata atat timp cat incepi incet.

| benga94 a răspuns:

Poate fi destul de mare daca nu a mai vazut pasarica pana la tine! Problema e sa te asculte cand ai spui ca te doare sa se opreasca nu sa o bage ca taranu toata o data ca sari in sus,bine depinde si de marimea penisului pe care o are, nu te intinde la penisuri mari ca o sa iti para rau, unu mediu intre 12-14 e de ajuns!