| anonim_4396 a întrebat:

Cum e durerea de la dezvirginare? Cu ce o asemanati? Fara raspunusuri aiurea.

2 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

In primul rand nu este obligatoriu sa te doara. In al doilea pe unele fete le doare mai rau decat pe altele. La unele e suficient de dureros incat trebuie sa se opreasca, la altele nu.
Nu ai cum sa o compari cu nimic pentru ca depinde de fiecare organism in parte.

| silvia2 a răspuns:

Aceasta durere nu e la toti egala, dipinde de cum are grija baiatul, pentru a nu avea o durere mare el ar trebui sa fie cit mai atent... prima data e mai greu... dar tu imbina durerea cu placerea succes