| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca, clasa a 10 a e cea mai grea?straight face adica dupa parerea voastra? cei care ai trecut de ea.(skuzati categoria`)o seara frumi:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din gimnaziu: Clasa a 7 e cea mai grea
De la liceu : Clasa a 9 e cea mai grea, a 10 e si ea grea dar nu precum a 9. intra 11 e mai urat ca daca chiulesti scade punt la purtare si poate sa te exmatriculeze, asa ca invatati! :]] ( a 10 ultimul an de nebunie dupa esti pe cont propriu te poate da afara oricand, in 1-10 mai greu happy ) Funda? :]

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu am terminat liceul de 2 ani de zile şi-ţi spun că în clasa a 10-a mi s-a părut cel mai uşor.
Eu am făcut din clasa a 5-a până în clasa a 12-a la acelaşi liceu (mă rog... Colegiu Naţional).
Şi, din toţi acei 8 ani, cei mai dificili au fost clasa a 6-a şi clasa a 9-a.
Clasa a 12-a Paula007? Neaaah... aia-i cea mai facilă.
Cea mai serioasă e clasa a XI-a că-i şi materia decentă (mă refer la seriozitatea ei - şi raportez la profilul pe care l-am terminat eu - mate-info) plus că bacul e încă departe.
Salut.

| Razvan a răspuns:

Fiecare clasa a liceului e urata.Bine ca au decis astia sa mute a 9 la generala si liceul sa nu mai fie obligatoriuoh go on

| Paula007 a răspuns:

Nu e cea mai grea. cea mai grea e a 12a. in care trebuie sa inveti, sa suporti crizele parintilor, sa ti revii dupa ultimele betii de liceu si sa decizi incotro se indreapta viitorul tau.

de ce e grea a 10a? pentru ca aveti multa materie de invatat? laughing ce criterii de judecata mai aveti si voi.asta o zice doar unul care a trecut de 11 clase.

| Cristyn a răspuns:

Depinde...nimic nu e greu atunci cand esti in cunostinta de cauza.

| Doddel a răspuns:

Of, daca esti inteligent/a nu o sa ti se para grea.

| luv a răspuns:

Sincer, mi-a fost mai greu intra 10 decit in 12, niste teme incurcate, multi colegi si profesori noi dar pina la urma am luat la BAC doar 10 si iti doresc si tie la fel