| LarisaAndreea a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai grea clasa? Funda; x

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

De la gimnaziu cred ca a 5-a... iar daca vorbim de liceu clasa a-10-a este foarte solicitanta

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A 12-a. Fara doar si poate.Intr-a 11-a e cel mai distractivhappy

| Alex a răspuns:

Clasa a 12-a si a 13-a.

| ATHOS a răspuns:

Clasa in care nu inveti!

| Hombre a răspuns:

Clasa I-a si acum imi amintesc cat de zapacit si contrariat eram cand am fost lasat la scoala, am plans sa merg acasa, m-am agatat de clanta usii si nu mai vroiam sa-i dau drumul, vroiam acasa si a fost nevoie sa-l aduca pe tata sa ma linisteasca dar nu a tinut vrajeala si prima zi de scoala s-a sfarsit plecand acasa.

| Psihiatra a răspuns:

A shasea a fost destul de grea, iar acum in a 7-ea ma simt cam epuizata:nu este saptamana in care sa nu dam macar 3 teste straight face

| justme_2041 a răspuns:

Pai, eu sunt clasa a 6a
mie pana acum clasa a 5. dar nu se pune eram si eu la inceputbig grin
sanatate si multi pupici:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*

| AdelinaC a răspuns:

A6-a la mine a trecut foarte greu

| Crisu_7532 a răspuns:

Facultatea, fata draga, facultatea. scoala e o nimica toata.

| snowflake a răspuns:

Parerea mea, clasa 9-a.
daca pana atunci ai avut aceeasi colegi, la liceu ti se parea aiurea sa iti cunosti noii parteneri de clasa.

| alyna a răspuns:

Abia am intrat in clasa 8 si simt ca nu mai pot face fata, sunt zile in care avem si cate 4 lucrari. Fata de clasa a 8, a 7 era floare la urechesad

| Angel1995 a răspuns:

Clasa I-abig grin

| îîîîîî a răspuns:

Cred ca a7a thinking