| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra clasa a 9a este grea?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca vei merge la un liceu serios, atunci este posibil ca "impactul" cu noile cerinte sa fie destul de dur. Daca insa vei fi bine pregatit/a si vei munci sa te mentii pe aceeasi linie, atunci nu-ti va fi greu, te vei bucura de atentia si respectul profesorilor si iti vei face curand prieteni, de o anumita calitate.

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu.

| Doub a răspuns:

Nu, nu e.

| Iwannabesmart a răspuns (pentru Doub):

La ce profil esti?

| Doub a răspuns (pentru Iwannabesmart):

Filologie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu. e chiar ușoară happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti destept /a nu va fi grea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i cine stie... abia din a11-a se simte greul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deloc, greu cu acomodarea, colegi noi bla bla.
Materia floare la ureche.

| liviu890 a răspuns:

Este usoara!

| Iwannabesmart a răspuns:

Conteaza si profilul. Logic ca e usor in clasa a9a cand esti la uman! La uman e foarte simplu, nu e ca la real! Serios..nici nu stiu de ce am pus intrebarea asta.Cine ar spune ca i-a fost greu? Logic ca toti spun ca e usor...cum sa spuna adevarul.Voi sunteti Zei de va e uor.Ahh! probabil, sunteti la uman, unde sunt visatorii si va "bateti" capul cu un calcul amarat si incercati sa faceti un simplu pseudocod.Nu o luati ca pe o jignire, dar unii vreti sa va dati mari...cei care au intrat primii pe liceu spun ca se bucura la 5 si ca e greu, iar toata Romania se trezeste sa spuna a e simplu.Macar de-am avea asemenea genii!