| anonim_4396 a întrebat:

Buna e cam urgent:d care ar merge cel mai bine la jocuri dintre cele doua,,? Specificatii tehnice Tip procesor Amd Sempron Frecventa procesor (MHz) 3000+ (1800), socket 939, Video share Sloturi 1 x PCI express una de 512 aici daca il iau pe asta! Memorie RAM (MB) 512 Capacitate HDD (GB) 40 Viteza de rotatie HDD (rpm) 7200 -------------------------------------------------------- ------------------------ HP DX 2000 Model Procesor Intel pentium 4 2800 Detalii procesor socket 478 Placa De Baza Video Integrat share intel 865gv; dynamic video memory technology 2.0 aici una de 256 AGP daca il iau asta. Chipset Intel 865 Capacitate (MB) 512 Mb Capacitate HDD (GB) 40 Gb astept pareri. sczz categoria e fff urgent:d

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Inteleg ca nusss ele...prea tari dar dintre ele care ar merge cel mai bine

| KodrutZ a răspuns:

Ambele sint varza.