| foreverANDaDAY a întrebat:

Buna
e ceva atat de grav daca am dat cu grafitti in parc?
ce pot sa patesc daca ma prinde politia?
(de fapt nu eu ci un prieten da mrg)

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce face lungimea parului din om. Tu erai cu el doar pentru ca avea par lung?laughingCe superficiala esti.In loc sa il ajuti sa-si rezolve problemele, pe tine te doare ca si-a taiat parul. Ce sa ma mai mire? Inainte erau relatii pentru bani, averi, mosteniri, acum sunt relatii construite in jurul parului.

| Pacala a răspuns:

Esti praf, Iulia. Nici macar nu stii sa te exprimi, nici nu stii ce vrei... Lasa-ne in pace. Si pe tipul ala.

| paramore a răspuns:

Esti tare...proastastraight face

| alone a răspuns:

Daca placi p cine doar pentru par atunci inseamna ca nu sti sa iubesti happy

| teroristu_7134 a răspuns:

Pai profita de el. faceti sex si dupa paraseste-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai deschis o gura cat o sura. e riscant in ziua de azi.si cu parul; m-ai dat pe spate.iti plac pletosii.cauta un indian ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Limba_rom%C3%A2n%C4%83
cu siguranta de va ajuta mult. nu iti va rezolva problema mentionata, dar poate vei realiza ceva in viata.

| lovepeace_2477 a răspuns:

Pai a zis fata ca fetele de la ea din clasa nul mai pac nu ca ea nul mai place ea zis ca nu vrea sa aiba si ea probleme de genul asta
eu zic sati urmezi inima si sa te gandesti daca iti mai place de el
lovepeace