| kcb10t a întrebat:

buna! e complicat ceea ce vreau sa epxlik eu aici asa ca o sa incerc sa fie scurt happy

ASera m-am intalnit cu CINEVA,, UNDEVA si ma rog am dansat. cu acel cineva. si stiu ca tine la mine da pe mine ca ma cam doare undeva de el. si azi face pe mess : aseara am vrut sa te intreb cv. eu : ok ce? si el a zis cv de genul ca intrebarea trebuie pusa fata in fata.si a zis ca o păastreaza pentru alta data cand ne mai intalnim.

ok. deci nu prea stiu care vrea sa fie intrebarea. dar am cateva idei.siii daca chiar o sa ma intrebe acel lucru (care nu prea sunt sigura ce a fost ). cand ne mai intalnim.cum sa-l refuz?

eu am 14 el are 18 happy si ma rog asera am dansat cu el foarte apropiati... si mirosea a bautura laughing) da oricum nu-mi place de el rolling on the floor am dansat pentru ca ma invitat si nah,.

2 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna, spune'i ca nu este genul tau.si ca iti pare rau, in primul rand ca esti micuta pentru o relatie.big grin

| lastOne a răspuns:

Zici NU pur si simplu si daca te intreaba de ce, ii spui pentru ca tii la el si nu vrei sa faca puscarie pentru ca a facut sex cu un minor, chestie pedepsita prin lege.