| Gogoasa24 a întrebat:

Buna, e normal ca și băiat sa ai emoții la prima încercare de a face sex și din cauza asta sa nu se fi ridicat? Nu m-am excitat din cauza ca nu am început sa ma sărut cu fata sau sa o ating? Ce ziceți ar trebui sa mai încerc o data? Fata ar vrea sa mai încercăm, dar e normal ca și băiat sa fi pățit asta? Am 19 ani.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Din cauza emotiilor puternice pe care le-ai avut odata cu primul act sexual, este posibil sa nu ti se scoale. Mai incearca dar fara emotii si totul va fi ok.

| ywar a răspuns:

Te putem ajuta noi? Ne oferim noi sa-ti facem intrarea. De ce nu? happy
E iarna, e o buna metoda de a te incalzi. Cu cat mai multi, cu atat mai bine.

| Dandinelle a răspuns:

E normal sa ai emotii, nu te critica prea tare, se intampla. Ia viata in piept si "go with the flow" data viitoare. Daca simti ca prea de tot, incearca sa faci un pas inapoi mental, si o sa vezi ca situatia nu e asa de critica.
Spor!

Răspuns utilizator avertizat
| GigiMenta a răspuns:

Trebuie sa te simti relaxat si sa iti doresti asta, restul vine de la sine. Daca stai incordat si emotionat nu o sa se intample prea curand

| SunF a răspuns:

E normal sa ai emotii, dar ia-o usor, nu trebuie sa o dezbraci imediat si sa o bagi
O saruti, va atingeti, apoi imcepi sa o dezbraci etc.
O sa vezi ca se ridica?