| Loredana96 a întrebat:

e normal la 13 ani sa te primbli de mana cu un baiat, sa te cuprinzi si sa el sa te sarute pe obraz? Adica na, verisoara mea are 13 si e impreuna cu un baiat care la fel are 13 ani, se cuprind, se plimba de mana, el o saruta pe obraz. Tin unul la altul, baiatul e foarte super.Adica e frumusel si nu ascunde nimic de ea.Mereu cind o fata vrea sa vorbeasca cu el, mereu o intreaba pe ea daca nu e vreo problema in asta.
Pai ce parere aveti?
Ea imi cere sfaturile mele dar eu nu sint in masura sa o sfatui cu ceva.Parintii ei stiu de el, dar nu stiu ca se cuprind si chestii de astea.

Răspuns Câştigător
| Oanna07 a răspuns:

Vorbesti de parca ar fi facut sex. Da este foarte normal si frumos in acelasi timp. E o dragoste copilareasca superba ce te maturizeaza treptat-treptat deoarece orice relatie de la varsta asta se termina mai uratel.

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Da, e ceva normal!

| Loredana96 explică:

Pai daca afla parintii ei ce va fi?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Nu ar fi ninic bine depinde si cum se parta parintii cu ea

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Nu ar fi ninic bine depinde si cum se porta parintii cu ea.

| Facebook17 a răspuns:

Da, este bine! Dar totusi sti proverbul acela ''dragostea nu are varsta'' asa este. Este okay nu este nici-o treaba! stai linistita!smug Have a nice day!

| Lovly a răspuns:

Pai dragostea n-are varsta...