| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Miercuri seara ne.am jucat un joc cu provocari (cu toate ca avem 16 ani) laughing. Si baiatul de care imi place a primit ca si provocare sa ma sarute pe obraz, el doar si.a atins obrazul lui de al meu.
Joi seara ne.am jucat din nou si iar a primit provocare sa ma sarute pe obraz si iar si.a atins obrazul lui de al meu.( si miercuri sera si joi seara toti prietenii lui erau cu ochii pe el cand a trebuit sa ma sarute)
El (baiatul de care imi place) a primit din nou provocare sa sarute pe obraz dar, pe o alta fata si la fel a facut (doar si.a atins obrazul lui de al ei).
Dupa aceea ne.am jucat,, Imparate da-ne un soldat" si el a propus sa fiu eu si el lidarii.
Ne.am jucat si dupa am nimerit in echipa lui si repede s-a mutat langa mine, cand m-a luat de mana am avut asa un sentiment de nedescris... dupa a venit un baiat si s-a bagat intre noi si el repeda s-a uitat la el si dupa s-a mutat in partea cealalta si m-a luat de mana.
Dupa el a trebuit sa cheme un baiat sa vina la noi si eu am zis numele unui baiat si el a zis fix numele acelui baiat (m.a auzit cand am zis ca era langa mine).
Si miercuri seara se uita asa insistent la mine. Si joi seara s-a uitat la mine dar nu asa cum s-a uitat miercuri seara.
Vreau sa stiu, oare ma place?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,sigur te place, sunt convins de asta, ma jur pe stelele de pe cer ca inima ei.lui isi apartine

| DaniTDCI a răspuns:

Copilarii. voi la 16 ani va "jucati"?

| Kiwibibilă a răspuns:

Sigur nu sunteti la gradinita? Si eu sunt de seama voastra dar cand citesc asa ceva parca e ceva scris de sora-mea de 10 ani.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ba nu stiu de ce am citit eu intrebarea asta poate din cauza ca am luat-o la intamplare si mo amuzat pana cand am sarit vreo jumate
Dar oricum comentariul tau e super
Cine doamne ar juca la 16 ani adevar si provocare si la un sarut pe obraz sa se antiga obraz de obraz
Pentru dumnezeu eu la 16 ani daca primeam ceva de genu nici ny ma abtineam ii dadeam imediat si gata hai mai departe sa rad de altii ca se chinuie iar eu am ceva usor
Apropo am 19 ani si is baiat ca sa nu crezi ca abia am trecut de 16 si ca sunt fata(am explicat ca la mine erau provocari cand aveam 15 ani ca doua fete sa se sarute pe buze ca lumea de parca una ar fi baiat)

| Zazy a răspuns:

Scuza-ma, aveti 16 ani si va mai jucati ca la grădi? Hmm, am o presimțire ca ai vreo 7-8 anișori, muculeți la năsuc si te-ai indragostit si tu pentru prima dată si nu stii cum s-o zici. Ceea ce nu e rau, dar nu e bine sa minti.Practic, te minti pe tine :p. ma rog, pai FATA MEA, daca chiar ai 16. ii grav, nu stiti sa va spuneti sentimentele? Nu va mai considerati copii ca nu sunteti chiar daca n ati facut 18. Dar daca ai vreo 7 anisori si de abia ti a cazut primul dințișor, eu zic sa stai potol ca acum importanta e scoala, invata adunarile si lasa baietii ca o sa ai timp destul in viata astawinking.