| Loredana96 a întrebat:

e normal la 13 ani sa te primbli de mana cu un baiat, sa te cuprinzi si sa el sa te sarute pe obraz? Adica na, verisoara mea are 13 si e impreuna cu un baiat care la fel are 13 ani, se cuprind, se plimba de mana, el o saruta pe obraz. Tin unul la altul, baiatul e foarte super.Adica e frumusel si nu ascunde nimic de ea.Mereu cind o fata vrea sa vorbeasca cu el, mereu o intreaba pe ea daca nu e vreo problema in asta.

Pai ce parere aveti?

Ea imi cere sfaturile mele dar eu nu sint in masura sa o sfatui cu ceva.Parintii ei stiu de el, dar nu stiu ca se cuprind si chestii de astea.
Cit despre parintii ei, ce va fi daca va afla? Parintii stiu ca ea esa cu el in oras, toate cadourile pe care le-a primit de la el le-a vazut si parintii.In plus mama ei cu mama lui sint prietene foarte foarte bune.
Pai acum astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Da, e foarte normal.Se pot pupa si cu limba, traim in secolul XXI... Atata timp cat nu fac sex totul e in regula.Si daca parintii ei nu sunt niste "incuiati" vor accepta sa o tina de mana ^-^

| mat31new a răspuns (pentru Hirako):

'incuiat' esti tu care avortezi si nu stii sa cresti o familie.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare ceva normal atata timp cat nu trec la perversiuni, tin unu la altu, nu au secrete, nu fac scene de gelozie...imi place despre ei

| DeeaMarry a răspuns:

E normal, de ce sa nu fie?!
Nu cred ca parintii ar trebui sa se supere daca afla, atata timp cat copiii sunt cuminti si nu trec la alta etapa.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu e normal ca ti-a cerut tie parerea.

| byanka32 a răspuns:

HHAHHAHAH eu la varsta ta fetito am avut peste 15 prieteni si tu te tii doar de mana cu el? sunt de acord sa nu faceti prostii dar....sarutate cu el pe gura inkuiat-o laughing ahahaha saraca

| Bibishorrrr a răspuns (pentru byanka32):

Ai avut tu 15 prietenilaughingcopila proasta!laughingdaca nu esti buna de sfaturilaughingmai bine taci:*Curvis

| Loredana96 explică (pentru byanka32):

Mda...si ce obtii tu prin asta? Popularitate? Mmm...nu prea cred. Daca ai avut 15 prieteni asta deja e clar ca nu esti o fata cu care un baiat ar putea avea o relatie serioasa.Ai avut doar aventuri ma bucur pentru tine. O sa vedem unde o sa ajung eu si unde o sa ajungi tu happy

| Loredana96 explică (pentru Bibishorrrr):

Eu cred ca ea cu asta vrea sa para mai cool... dar de fapt pare o cu*** imi pare rau dar eu asta cred

| byanka32 a răspuns (pentru Loredana96):

Inteligento au trecut 2 anii si in doi ani am avut 15 prieteni daca te freaka grija

| Bibishorrrr a răspuns (pentru byanka32):

Nu ma freaca pe mine grija ta! Scumpo, invata sa citesti subiectul si dupa daca esti capabila abordeaza-l. Fata asta are nevoie de ajutor pentru relatia de lunga durata a prietenei ei si tu vi sa te lauzi ca ai avut tu 15 prietenilaughing tine de ei ca pe aia o sa ii ai toata viATA.laughingLa cat de cretina esti!

| anutza950 a răspuns:

Sigur.Tot ceea ce fac ei, e normal pentru un cuplu. Daca se iubesc si tin unul la altul poate sa fie si sarut, nu doar imbratisari.Dar parintii lor daca stiu ca ei ies impreuna deja stiu aceste lucruri(sarut, imbratisari). Crede-ma nu au sa o certe.Au trecut si ei prin asa perioada.

| Delia_Dinca_1990 a răspuns:

Daca se iubesc unul pe altul nu e nimic rau in asta, e forte bine, si cu parinti... daca mamele lor se cunosc si parinti ei stiu de le, nu o sa fie nici-o problema. La ei, este totul perfect[ din cate ai am inteles eu, din spusele tale]

| iulydulcica a răspuns:

Da, daca nu o insala...