| Roxxanaaaa a întrebat:

E URGENT!
M-am indragostit de viitorul meu antrenor si am fost la cateva antrenamente ale lui. La ultimul antr mi-a aratat ceva si nu puteam sa fac deloc bine fiindca eram ff emotionata si... Ce pot face sa il uit, sa nu mai imi placa de el ca sa pot sa merg la echipa lui. Antrenoare mea de acum stie acest lucru si a vazut ca nu fac nimic in preajma lui. VA ROOOG RASPUNS. DAU FUNDA SI RAMAN DATOARE PE VIATA! cUM IL POT UITA?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca e mai mult atractie decat dragoste cum zici tu si vei vedea ca va trece de la sine asta, nu te mai gandi la el si concentreaza-te la ce ai de facut, la sportul pe care il practici

| Azµre a răspuns:

Praf...

| valentingb a răspuns:

It'j just a little crush. Daca ai sa vezi ca nu ai ce face, ai sa te resemnezi. Incearca macar sa iti bagi in cap ca nu se poate, pentru ca vad ca inca visezi cu ochii deschisi. Nu il iubesti asa cum e in carti si-n filme, tie ti-a cazut cu tronc, si o sa-ti treaca. E totul in capsorul tau, de acolo vine puterea de a trece peste.winking Nu-i nimic grav, se mai intampla.

| LorenaAnca a răspuns:

Draga mea, asta e ceva frecvent. Mie mi se pare un fel de fructul interzis. Ma gandesc ca nu poti fi cu el si de aceea vrei sa il uiti. Si eu am trecut prin acelasi lucru. Imi placea de un baiat. A venit vacanta mare si l-am uitat. Cand a reinceput scoala nu mai simteam nimic pentru el. Asa ca sfatul meu e sa nu te mai gandesti la el. Petrece mai mult timp cu prietenii. Noi, cei ce incercam sa te ajutam nu prea avem ce sa te sfatuim in afara de asta. Insa speram ca te-am ajutat! happy

| HoneyCocaineee a răspuns:

Pai..incearca sa nu te mai gandesti la el..petrece-ti timpul mai mult in preaja amicilor de varsta ta.te vor ajuta, e doar o chestiune de timp! :*

| ann19 a răspuns:

Est sigura ca e iubire sau doar o simpla atractie?

| ann19 a răspuns:

Mie un an mi-a placut de un tip facea pe etaj cu mine, dar nu vorbeam nici macar el nu stia ca il plac.Cand am terminat anul scolar m-am combinat cu el si crede-ma ca dupa cateva zile nu mi-a mai placut deloc de el.

| elis1999 a răspuns:

SAL:visaza in continuare.

| Seminica a răspuns:

Pai cand te indragostesti cu adevarat e foarte greu sa uiti.Un sfat incearca sa nu pari asa indragostita, prefate ca nu iti pasa. Si cu am spus e foarte greu sa uiti o persoana iubita. Urmeaza-ti viselewinking