| anonim_4396 a întrebat:

Am fost pana acum la inot cu o antrenoare iar acum ea a plecat! Acum trebuie sa fiu cu un antrenor care nu imi place deloc! Ce sa fac?

1 răspuns:
| biank98 a răspuns:

Pai incearca sa ii dai cateva sanse pentru acomodare, alege calitatile lui si partile care sunt OK, incearca sa treci peste partile rele si sa te gandesti la cele pozitive si care sunt pe placul tau, incearca sa-l aduci aproape de tine si sa vada ca il placi altfel se va distanta de tine si va fi mai rau. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!