| andrada a întrebat:

Buna
E vb despre baiatu asta de care va tot zic care seamana perfect cu Justin Bieber si are si numele meu preferat de baiat. E super dragut, cool, minunat, amuzant, frumos, tot ce vreti voi, e absolut perfect, nu stiu cum ar putea fi mai perfect de atat (poate numa daca mar placea pe mine, atunci ar fi si mai bine dar nah). El stie ca-l plac si eu merg uneori cu el cu atobuzul si ne intalnim si cum incepem scl de la aceeasi ore mergem impreuna dar nu vb (adc nici macar nu stiu care e numele lui de familie) cand mergeam pe drum eu eram in spatele lui si el se tot intorcea si se uita la mine dar nu stiu daca gen "ce dulce e fata aia" sau "iar aia care e innebunita dupa mine" asta urmeaza sa aflu, in fine. Apoi am trecut in fata lui ca sa nu creada ca-l urmaresc. La scl eu eram la magazinu scl si a venit si el cu cel mai bun prieten al lui (toata ziua e cu ala, niciodata nu pot sa-l prind singur) si nah eu asteptam o prietena si el se uita din cand in cand la mine. Credeam ca lesin acolo. Si asa s-a intamplat mai multe zile pana intr-o zi cand nu l-am vazut toata ziua si eu cu o colega ne tot plimbam prin scoala sperand sa-l vedem si dintr-o data imi zice ea ca el e chiar in spatele nostru dar nu m-am uitat ca nah... imi era rusine si apoi a sunat de ora. Neam dus noi la ora (el e tot in clasa a5a dar eu sunt in C si el in B si cls sunt pe acelasi coridor) nah am mers la ora si la noi la scl daca te urci pe scari se vede in clasa mea, nu stiu cum sa explic dar nah. Si in mijlocul orei cand profa ne tot zicea sa fim atenti ca ne da 2 eu eram in lumea mea visand cu ochii deschisi si il vad cu inca doi baieti ca se uita la noi in clasa. Si de acolo se vad decat vreo 3 banci printre care si aia in care stau eu. Credeam ca lesin acolo, profa tipa ca noi nu intelegeam nm, eu ii tot dadeam picioare sub banca la colega mea ca sa se uite, el murea de ras cu prietenii lui acolo, colga mea tot facea "ppsss uite-l pe ala" carte alta colega...era nebunie acolo. Apoi a plecat, dupa 5 min iar a venit si s-a uitat si apoi iar a plecat. De atunci nu l-am mai vazut ca a fost vineri si nah. Sper ca maine sa-l vad.
Intrebarea e: ma place sau nu? adc daca ma placea trebuie sa se bage cu mine in vb, nu? Oricum el e un dulce si nu pot sa vb cu el ca n-am nici nr lui nici id deci nah.
A am uitat sa mentionaez ca m-am indragostit de el la o petrecere unde ma intrebare daca mai sunt pahare si apoi ca nu lea gasit a baut din sticla love struck ce dulce a fost

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

In primul rand perfectiunea nu exista...decat de la distanta poatelaughing in al doilea rand: nu crezi ca poate e putin prea devreme sa te uiti dupa baieti?laughing adica ***. ai 11 ani numa ce Dumnezeulaughing dar in fine. daca nu intra in vorba cu tine, intra tu in vorba cu el, aflii care e treaba si gatathinking oricum la 11 sau 12 ani o sa-ti treaca dragostea la fel de repede cum a aparutthinking

4 răspunsuri:
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Vezi ca beber ala a cam chelit dupa cum am vazut pe yahoo tongue poate iti arata chelul happy

| Traian a răspuns:

Ai facut compunere mai sus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poveste faina, mai bine decat sa ma uit la tv.
Deci ...este foarte bine ca ai trecut in fata lui si ca nu prea te`ai uitat la el ptc sa nu creada ca esti obsedata de el. Daca tot se uita dupa tine si chestii de astea inseamna ca nu ii esti indiferenta dar cum nici tu nu te bagi in seama cu el, nici el nu vorbeste cu tine[nu e din rautate].Mai intai, vorbeste cu colegi de`ai lui, afla chestii despre el : cum se numeste, daca are prietena, numarul de telefon; incearca sa le afli tu pentru ca nu o sa vina el sa ti le dea. Daca ii afli numarul de telefon trimite`i sms cu ce faci sunt fata aia [vezi tu ce ii spui pe acolo], si incercati sa va cunoaste`ti prima oara, nu il lua cu " stii, eu te plac", SA NU FACI ASTA, daca el da semne ca te place, continuati, dar daca vezi ca e prea dezinteresat fa`l gelos, asta o sa aprinda o scanteie. Si revin : daca tu nu te`ai bagat in seama cu el, poate ca asteapta sa faci tu primul pas. Bafta!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morrlaughing))

daca ai sti mcar ce inseamna sate indragostesti:-J