| Nextone a întrebat:

E vorba de un baiat care a tot insistat sa fim impreuna si eu l-am refuzat(in schimb ne-am sarutat) din cauza ca mai tineam legatura cu fostul prieten si nu stiam ce o sa se intample cu noi...Acum fostul a zis ca nu ii mai pasa de mine si pot sa fac ce vreau.Ma simt foarte apropiata de baiatu; asta si chiar simt ceva pentru el.Acum am incpeut sa bat iar apropouri iar el mi-a zis ca, l-am tot refuzat si acum sa ne culcam mai intai si dupaceea sa fim impreuna.Sunt destul de matura sa imi dau seama ca poate doar asta a vrut de la inceput si ca nu e bine,ca ar trebui sa il refuz etc.Dar chiar simt ceva pentru el, ce nu simteam decat pentru fostul..acea caldura cand e langa mine.Ce sa fac?

1 răspuns:
| XxcorixX a răspuns:

Inteleg ca ai o problema, in care se implica o relatie la care numa tu participi. Ideea e ca, il intrebi daca te iubeste cu adevarat. Cred ca poti sa iti dai seama daca minte. Si il intrebi daca poti sa ai incredere in el. o sa vezi ca o sa fie usor sa iti dai seama daca merita sau nu sa stai langa o persoana care numa profita de tine. Si mai cauta informatii sa fii sigura daca nu te inseala. Iti spun eu ca sunt multi baieti asa. Succes xoxox