| Nextone a întrebat:

E vorba de un baiat care a tot insistat sa fim impreuna si eu l-am refuzat(in schimb ne-am sarutat) din cauza ca eu mai tineam legatura cu fostul prieten si nu stiam ce o sa se intample cu noi...Acum fostul a zis ca nu ii mai pasa de mine si pot sa fac ce vreau.Ma simt foarte apropiata de baiatu; asta si chiar simt ceva pentru el.Acum am inceput sa bat iar apropouri iar el mi-a zis ca, l-am tot refuzat si acum sa ne culcam mai intai si dupaceea sa fim impreuna.Sunt destul de matura sa imi dau seama ca poate doar asta a vrut de la inceput si ca nu e bine, ca ar trebui sa il refuz etc.Dar chiar simt ceva pentru el, ce nu simteam decat pentru fostul..acea caldura cand e langa mine.Ce sa fac?

1 răspuns:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca si el simte la fel nu vad care ar fi problema.
Trebuie sa iti arate ca te iubeste, sa iti demonstreze, iar apoi vine... stii tu ce.
Il poti intreba daca vrea o relatie serioasa, sau il lasi asa sa iti arate el ce simte cu adevarat.
Bafta!