| 354 a întrebat:

Am visat ca m-am sarutat cu fostul prieten, dupaceea el m-a intrebat daca regret iar eu i-am spus ca nu, ca sa nu se supere dar in gandul meu [in vis]am regretat findca stiam ca am prieten. De ce am avut acest vis ciudat?

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna!

Visele mereu transimt niste vestin, din trecut sau din viitor.Trebuie sa lei iei foarrte in serios! Trebuie sa descoperi ce poate insemna, adica sa afli codulhappy. Si atunci ti se deschide si iti dai seama de ce ai visat asta!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.elystar.ro pentru interpretarea viselor.
Pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai depind epoate te-ai gandit la fostul sau poate nu stiu ti-a vn in vis km ai reeactiona daca ti s-ar intampla asta:*da nu trebuie s ate speri nu trebuie sa iti faci griji din cauza uni vis crede-ma:*:*funda? D

| Narfundo a răspuns:

Intra pe www.oniromantie.ro scrieti visu acolo.

| 354 explică:

Ce raspuns idiot ai putut sa dai calupaianjen

| Adolescentul a răspuns:

Uneori visele sunt inversul a ceea ce u visezitongue

Acum depinde si de vishappy poate sa se intample acelasi lucru ca si in vistongue

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Si eu am visat ca mi-o tras-o un fotbalist si am prieten. oare de ce am avut visul asta?