| SzaboAndrri a întrebat:

Eram la scoala in pauza azi si o colrga mi-o pus mana pe fund apoi cand m-am intors la ea m-o strans de testicule (Fara sa ii fac nimic sau sa ii zic crva)
Imi poate explica cineva de ce ar fi facut asta?happy

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Colega ta a efectuat un simplu ''test'' prin care a urmarit sa se convinga daca chiar exista/ai ceva intre...intre picioare. Care a fost adevaratul scop/motiv al comportamentului manifestat si/sau in ce scop a facut-o si la ce concluzie a ajuns il vei afla doar daca vei avea curajul sa o intrebi chiar pe ea big grin

| Emilian65 a răspuns:

Te-a strans de testicule ca sa vada cat de mari le ai.

| SG1995 a răspuns:

Indrazneata fata, tati ai sansa sa faci omiscari, si daca joci bine cartile o sa ai parte de ceva distractiv, cu prezervativ bineinteles. :p

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu a facut o ca i ai zis ceva. Dimpotriva a facut o din cu totul alte motive si cred ca intuiesti tu care sunt acelea. Cred ca e indrazneata tipa si stie ce vrea. O fi facut o si ca sa ti vada reactia, sate testeze...ramane de vazut.

| NRazvan a răspuns:

Maine ia-o de fund si imediat dupa arde-i o palma (peste fund) dupa care poti sa-i zici ca sunteti chit. Exista riscul sa se intoarca si sa dea in tine dar tu iei o fata de amarat si ii zici ca un gentalman nu da intr-o fata frumoasa ca ea... (vrajeala). O sa.si formeze o parere interesanta despre tine. Cand ii dai palma peste fund sa nu dai ca animalul, dar nici prea incet.