| anonim_4396 a întrebat:

Am fantezii din astea sa dau palme la fund fetelor. I-am tras o palma la fund unei fete si a ripostat si saptamana urmatoare in ziua in care i-am tras am visat ca eram la scoala ca statea intr-o banca in fata mea si s-a ridicat si am prins-o de fund si nu a facut nimic, doar a intors capul, s-a uitat si atat, s-a intors inapoi, asta ce semnifica?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Semnifică proasta educatie a ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Sper sa dai peste una care-ti trage in picior in testicule si te potolesti instantaneu.
Nu mai spun ca risti sa primesti nota 2 la purtare, iar daca nu intelegi ca trebuie sa te comporti ca un copil normal la scoala, poti sa fii chiar exmatriculat.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti sa ai ce fantezii vrei dar sa le pui in aplicare numai cu consimtamantul celorlalti

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Pe vreme mea când eram eu mai puștan mai mic vreo 14 ani asa erau mulți ca tine care făceau chestiile astea murdare si nici la ora actual numi deau seama de ce ar face cineva așa ceva adică ce te face pe tine sa faci așa ceva toată anormal adică nu știu de ce ai face așa ceva nu te intrebi nu te gândești deloc ca ești ditamai omul și faci așa ceva chiar nu țise pare nimic Anormal in asta? Asi spune controlezate dar aicia e cu totul altceva.

| elennax a răspuns:

Controleaza-ti pornirile, ca poate te trezesti cu plangere la politie ca esti porc

| AdiAditzu1998 a răspuns (pentru elennax):

Dar le-am tras doar celor din clasa la mine

| elennax a răspuns (pentru AdiAditzu1998):

Putea sa fie si iubita-ta. Fara consimtamant nu te atingi de nimeni. In locul lor ii spuneam lui taica-meu si erai deja pocnit de el.