| diiiiiannnnaa a întrebat:

Este adevarat ca LIDOCAIN SPRAY reduce durerea la primul contact sexual?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Reduce mult mai mult excitatia ambilor parteneri si senzatiile placute, asa ca este inutila (contactul sexual nu va fi placut). Un prezervativ si lubrefiant de la farmacie sunt mult mai eficiente.

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Durerea nu e asa de groaznica incat sa ai nevoie de anestezie locala. Insa gandeste-te bine inainte sa faci pasul, daca esti asa terifiata nu sunt sigura ca esti pregatita pentru pasul asta.