| anonim_4396 a întrebat:

este normal sa nu simti nimic la sexul oral? deci simt doar pe capul penisului, am eu ceva problema sau asa este sexul oral?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara sa te superi:unde vrei sa simti, la subrat?

| NonEinstein a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa. scuze am gresit vroiam sa zic ca nu simt nimic pe capul penisului nu ca simt

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

De nu m-a bufnit un râs rolling on the floor ESTI BOLNAV! TREBUIE SA VEZI UN DOCTOR!

| anonim_4396 explică (pentru NonEinstein):

Asta este altceva.Si te intreb serios, la fel se intimpla si cu sexul normal?

| NonEinstein a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu deci noi vrem sa facem sex, de mult timp adica omule am cumparat 3 pachete de prezervativu din care nu am folosit nici unul. pe cand sa pun prezervativu totu ok, pun prezervativu da nu ii sculat penisustraight face.

| NonEinstein a răspuns (pentru NonEinstein):

Adica cum sa zic pun prezervativu pe penis cat timp ii in erectie si dupa ce l.am pus, gata cu erectia si raman asa cu prezervativu pus si penisu moalestraight face..si asa de fiecare data

| anonim_4396 explică (pentru NonEinstein):

Am inteles,problema nu este de ris, cum fac unii.Te rog sa imi lasi un mesaj, sa iti spun motivul, acum sint prea ocupat dar incerc, daca nu miine iti raspund sigur.Ok?

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Sa stii ca nu-i de ris, poate fi chiar ceva serios si sincer nu iti doresc asa ceva. Poate fi pe domeniu psihic si este foarte comp[licat de rezolvat.

Răspuns utilizator avertizat
| thecakeisalie a răspuns:

Intrebarea asta este din gama: WTF did i just read?

| ana_7237 a răspuns:

Apropo, tu nu trebuie sa simti nimic. Sexul oral a fost facut de batbati ca sa faca fetele sa se simta infetioare. Mai multa placere simti cand te pisi in gura ei si o pui sa inghita, adica ea face un lucru scarbos si tu te distrezi.