| madalina199 a întrebat:

Este o intrebare cam ciudata, mi-am adus aminte de fostul meu iubit pe care inca il iubesc, cum ma saruta cum, cum imi zicea ca ma iubeste, chiar si cand ne certam. Mi s-a intamplat o data sa ma sarute si s-a cam incins putin atmosfera, am facut cativa pasi spre perete si au inceput sa imi tremure putin picioarele chiar nu stiu de ce?
ce putea fi?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai trai in trecut,iti faci singura rau.
Ti-au tremurat picioarele din motive lesne de inteles,erai indragostita,il iubeai,il doreai,crezi ca-ti trebuie mai mult? Iti dai seama cam ce se intampla cu organismul unei fete indragostite in cazurile astea!
Vorba e ce faci acum,si tu stai si evoci amintiri in loc sa iti traiesti viata la timpul prezent.
Ce a trecut,a trecut, inchide toate amintirile intr-o cutiuta in sufletul tau si priveste bine in jurul tau.
Cine stie cati baieti ofteaza pe ascuns gandindu-se ca nu le acorzi nici macar o privire!
Da-le o sansa.
Si lor, si tie!

| byancutza a răspuns:

Automat au fost emotiile,pentru ca il iubeai foarte mult, dar daca si acum il iubesti incerak sa il uiti pentru ca nu are rost sa suferi pentru cv ce s-a dus, incearca sa vezi si alti baieti si intr-o zi vei gasi si baiatul care sa rmana cu tine si sa te iubeasca asa cum iti doresti si meriti te pup succes

| Prefersanu a răspuns:

Emotiile. Esti indragostita de baiatul respectiv.