| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita.Am fost desp de prietenul meu, el a tipat la mine, m-a jignit fiind beat, in fine. O zi am fost desp si tot ma cauta sa ne impacam si am acceptat. Faza e ca pana sa ne certam, il iubeam ca pe ochii din cap, era lumina ochiilor mei, nu puteam sa stau fara el, dar dupa cearta aceea, cand m-a jignit desi nu meritam, bine am gresit si eu ca l-am mintit insa el s-a comportat ff urat si el de obicei nu se comporta asa cum mine ca stiu ca ma iubeste.
Pana la urma ne-am impacat, toate bune si frumoase.Insa,problema e ca eu parc nu mai simt nimic pentru el, asa dintr-o data parca cand il vad mi-e sila de el, cand ma saruta ma lasa rece, nu imi pasa daca ne vedem sau nu, daca suna sau nu, el regreta ca m-a jignit si acum se comporta super cu mine, stiu ca nu poate sta fara mine, ca m-a cautat si c lacrimi in oki mi-a cerut sa ne impacam si zicea ca sunt viata lui si ca ma iubeste. Dar eu parca nu il mai iubesc, oare pentru acele jigniri sa dispara asa sentimentele? el e mort dupa mine dar eu nu mai. Daca are vreo importanta, am 17 ani, el 22 si mi-am inceput viata sexuala cu el, sunt cu el de mult timp. Odata doar mi-a gresit cu jignirile care mi le-a adus fiind beat si nervos, dar ne-am iubit mult si ne iubim, oarecum, el cred ca mai mult, dar eu nu prea il mai iubesc, oare cearta aceea sa fi facut ca iubirea pentru el sa moara? Cand ma certam inainte cu el p[langeam si parca aveam un gol in stomac, acum mi se rupe de el. Oare dc?

Răspuns Câştigător
| Adriana_1102 a răspuns:

Pai probabil pentru ca i'ai vazut si fata de betie... Adica. ceva acolo a aprins becul si ti'ai dat seama ca nu e el cel cu care trebuie sa stai, ca nu e pentru tine si ca nu se merita.
Poate te'ai si plictisit de el... toate cele sunt posibile. Poate fi o toana de'a ta. Mai stai putin langa el si daca tot asa simti, cere'i o pauza. Daca te iubeste, o sa inteleaga. Explica'i situatia si vezi cum reactioneaza.
Succes! :*

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Prob te'ai saturat si u.sau te'ai plictisit nu stiu. j daca esti o persoana care nu iarta astfel de lucruri e posibil ca iubirea pentru el sa moara.
alta faza ar fi ca...sa nu fi in cazul ala.ca iti dai seama de ce ai dupa ce il pierzi.
adica dupa ce te desp de el sa iti para rau, j sa iti dai seama ca il iubesti.
poate ar fi bine sa ii explici sentimentele tale.
cam in aceeasi situatsie sunt si eu.
gandeste'te bine ce vrei sa faci.
sa nu regreti mai tarziu.

| alleecsandra a răspuns:

Stii cum e"si nesimtirea asta are o limita"
da e posibil ca odata cu jignirile sa iti pierzi usor-usor sentimentele fata de el!

| ClaraZ a răspuns:

Probabil esti o fata mai sensibila si acele jicniri au alungat toate sentimentele ce leai avut pentru el. Daca nu il mai iubesti, dupa cum ai zis sarutul lui te lasa rece, ti se rupe de el, nu cred ca ar trebui sa mai continuati impreuna. Te amagesti pe tine, il amagesti si pe el. Discuta cu el, spune-i ceea ce neai spus noua, ca acele jicniri au facut sa dispara sentimentele.Sa faci ceea ce simti, sa te gandesti bine ca apoi sa nu regreti.Bafta:*

| ioana_5584 a răspuns:

Se poate ca aceasta certa dintre voi sa fi destramat sentimentele tale pentru el. Odata ce un barbat loveste o femeie fii sigura ca o va face si a doua oara chiar daca dupa un anumit timp... un barbat ce loveste o femeie nu se numeste barbat ci animal.imi cer scuze daca jgnesc pe cineva desi nu cred ca e cazul...Si eu am 17 ani si am avut o relatie de 2 ani cu un baiat mai mare cu 3 ani de cat mine. se comporta minunat cu mine doar ca intr-o zi mi-a dat o palma deoarece l-am suparat cu ceva si l-am parasit cu toate ca il iubeam enorm dar mi-a fost mai bine. ia-o ca pe un sfat nu e bine sa mai stai langa o persoana care te loveste si mai ales daca nu mai tii la el.ar trebui sa incerci sa fii cu altcineva sa vezi cum decurg lucrurile si apoi sa te mai gandestihappy. sper ca ti-am fost de foloshappy

| fame a răspuns:

Deciii... Fiind beat el nu stia ce face, deci putea sa faca striptis nud la ziua unde-i fetite de 2 ani. Si ca te'a injurat si asta, te'ai simtit jignita. Tu vazandul beat normal ca ti s-a scarbit de el.
si sa revenim la intrebare : ''Oare dc?''
Raspuns : Fiind ca i'ai vazut si cealalta latura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum simti toate chestiile astea deoarece esti ranita si nu poti trece de orgoliul tau. Si acumm vezi ca tine foarte mult la tine. E fiert cum s-ar zice laughing si ti se rupe. Tu oricum nu mai ai increderea aia oarba in el cum o aveai la inceput pentru ca asa cum a gresit odata poate sa o faca si a 2a oara chiar daca el iti promite stelele de pe cer. Ai grija si nu lasa garda prea jos ca dupa aia iti mai da o lovitura dinasta si chiar ca o sa fie rau pentru tine.

Sper ca te-am ajutathappy. Pupici Deya big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa il recastigi trebuie sa il faci gelos, cu unu mai dragut