| peeeseee a întrebat:

este posibil daca mi-a fost introdus jumatate de deget in vagin, sa nu mai fiu virgina?

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Sunt foarte multe sanse sa fi virgina, mai ales daca a bagat doar jumate din deget. Nu are rost sa iti mai spun ca daca a curs sange e clar ca nu mai esti fiindca sigur sti si tu asta. Sunt foarte putine cazuri in care fetele se dezvirgineaza cu degetul sau cu ob dar nu e imposibil. Daca nu te-a durut eu zic ca mai esti.

13 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@ChioruL loooll! Ce vrei tu sa faci e remote lindik viewer. pff

| Cosminovici18 a răspuns:

Nu

| Anablondyi a răspuns:

Mi-au placut la nebunie raspunsurile celr de jos laughing)) dara baieti nu mai radeti laughing fata chiar vrea sa stie laughing) Draga mea esti virgina cu siguranta!

| adryana_6040 a răspuns:

E posibil sa mai fi virgina dar data viitoate daca intra tot nu mai estirolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| andra_9015 a răspuns:

Nu,nu este posibil.stai linistita.inca esti.laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Draga adriana, nu nu este posibil.doar daca iti rupe himenul(o sa vezi cateva picaturi de sange pe chiloti)

| albrosie a răspuns:

Daca a curs sange inseamna ca te-ai dezvirginat daca nu.nu app asta se face doar cu penisul si nu cred ca e posibil sa se faca si cu degetul

| mQriana a răspuns:

Buna,ba da mai esti virgina...happy

| Iisusa a răspuns:

De ce nu ai băgat mâna până la cot ca să fii sigură?

| yoyo_1988 a răspuns:

Lmao

| IDaniel a răspuns:

Nu stiu ea durut daca te-a durut da daca nu.nu

| WhyDoYouStareAtMyName a răspuns:

Virgina nu mai esticand el iti penetreaza himenul cu penisulwinking. Esti virgina! Te referi daca ti s-a rupt himenul!? nu stiutiu