| andreeaadr a întrebat:

Daca mi-am introdus un deget in vagin si nu m-a durut sau nu mi-a curs sange, mai sunt virgina?
( Fara baza )

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Cum adică fără bază?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da mai esti, in momentul in care faci sex NU mai esti virgina

| corbulalbrosu a răspuns:

Conform raspunsurilor date de marea majoritate, s-ar putea concluziona ca o femeie isi pierde virginitatea doar in momentul in care in vaginul ei patrunde un penis care rupe/inlatura complet sau partial himenul, provocand asa numita deflorare/dezvirginare. In conceptia multora o rupere/deteriorare a himenului prin orice alt mod/mijloc sau orice alta intamplare nu reprezinta automat pierderea virginitatii.In concluzie daca iti faci degetica ramai virgina in continuare chiar daca din greseala sau accidental s-ar putea produce o lezare a himenului tau.Se poate spune fara a gresi ca esti virgina in continuare. Spor la degetica.

| Emilian65 a răspuns:

Da, esti inca virgina. Virginitatea se pierde atat la fete cat si la baieti in urma unui act sexual.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e chiar 100% sigur, dar probabil ca mai esti virgina (fizic). Din punct de vedere moral esti atata timp cat nu ai fost penetrata de un baiat.

| EuforikcuKappa a răspuns:

Da, se pare ca inca esti.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Esti virgina, inca, spor in continuare.

| YaHabibi a răspuns:

Da normal ca mai esti!