| Biankaaa a întrebat:

Buna :* Este un baiat la mine in scoala care se uita tot timpu la mine si dupa mine cand trec pe langa el si este cu mai multi colegi le face semn si am observat ca un coleg de al lui tot se plimba pe la mine pe la clasa.Insa el ma baga in seama doar cand este cu prietenii si cand este singur doar se uita ff insistent si nu imi spune nimic.Ce sa cred ma place sau nu? Multumesc mult pentru ajutorul vostruu love struck. Ofer funda :*:*

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

S-ar putea sa te placa dar sa-i fie frica sa-ti spun ceva deci daca si tie iti place vorbeste tu cu el.

1 răspuns:
| stefantpu a răspuns:

Sau s-ar putea sa fie gay. in pl mea daca iti place de o fata ii zicistraight face nu stai ca prostu ca o pierzi