| superpissy40 a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma place un baiat sau nu? Ceilalti colegi ai mei spun ca ma place,dar el nu spune nimic.El se uita la mine, dar nu imi zice nimic.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Nu-l intreba tu! Pune pe cineva sa intrebe pentru tine si analizeaza cu atentie comportamentul lui fata de tine!
Funda?

| barbiefata34 a răspuns:

Si eu trec prin acelasi lucru. Eu am rugat prietena da afle pentru mine. Daca nu prin prieteni comuni poti sa ii analizezi comportamentul. Daca te priveste in timpul orelor e un semn ca e interedat de tine. Dar cel mai simplu e sa il iei intre 4 ochi si sa discutati deschis.winking