| iuliana12345678910 a întrebat:

este un baiat la mine la scoala, de care imi place, am incercat sa fac sa-l conving sa ne cunoastem, da' el a spus ca nu vrea si atunci l-am lasat in pace si dupa, usor, usor am inceput sa nu-l mai plac. si sa imi placa de altu'.

Astazi..in pauza mare am fost putin nedumerita. pentru ca jumatate de pauza, unde eram eu. era si el. si cand ma uitam la el, isi intorcea brusc privirea..sau o faceam eu,adica ma uitam o fractiune de secunda la el. dar. azi cand stateam pe holul scolii(respectiv, pe scara, intre etaje) cu niste prietene. el era in capul scarilor. si cand m-am uitat eu sa vad cine e acolo, el era si se uita spre noi(la mine), a urcat si a coborat de vreo 2 ori... si s-a uitat la mine. chiar si cand nu mai stateam pe scara. eram cu 2 prietene si stateam intr-un cer si discutam, baiatu' respective era la 5-6 metrii de mine si cred ca vroia sa discute cu un professor ca avea un test in mana. da cand m-am uitat la el, acesta ma privea..va roog ajutati-maaaa puppy dog eyes chiar nu mai stiu ce sa cred. sad

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic relevant din ceea ce ai redactat, nu înseamnă nimic acea privire.

| sensualus a răspuns:

Vai draga, da de ce te-ai nedumerit asa degeaba? doar esti fata bunuta. nu asta-i scopul si placerea fetelor sa fie admirate, placute, dragalite?happy ai pe bune fii incantata ca esti remarcata

| TequilaAdam a răspuns:

Ar trebui sa afli...Roaga un prieten apropiat lui sa iti spuna, dar fara ca nimeni sa afle ca ti-a spus.Asa vei afla, daca insa acest prieten de-al lui afla de la el si acesta nu te place, inseamna ca ii este rusine sua chiar nu te place. Daca insa esti genul de fata bunaciune, cu sani mari si fund imens se uita toti dupa tine deci...Multa bafta happy