| IHateLuvStorys a întrebat:

Este vreo/vreun psiholog/a pe site? As vrea sa vorbesc cu el/ea...am probleme(in dragoste)...Va rog cine e sa-mi lase un mesaj pe privat:* :*!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna,sa stii ca si noi/eu te putem ajuta, deaceia suntem toti pentru unu, sa ne ajutam, sunt persoana matura, si stiu sa triez binele de rau, gluma, de realitate, si minciuna de adevar...

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Scrie aici.Ai sa primesti multe raspunsuri si tu o sa-l alegi pe cel bun.

caramela
| caramela a răspuns:

Cred ca TPU a luat-o razna...se duc intrebarile aiurea...

| Bojthe a răspuns:

Salut Happyness eu am sa te ascult cu tot dragulhappy