| anonim_4396 a întrebat:

am niste probleme.straight face Cine vrea sa ma ajute? sa-mi fie un fel de psiholog.puppy dog eyes Sa-mi lase id-ul in privat happy. Multumesc!

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, hai ca te ajut eu, sper totusi sa ai ceva important de zis!

| Eternitas a răspuns:

Aş putea să te ajut eu! Îmi poţi lăsa mesaje private.

| EyesSad17 a răspuns:

De ce nu incerci la tine la scoala ^^ pentru ca nu e bine sa iti spui problemele unui necunoscut si ca sa intelegi anumite lucruri trebuie sa stai in fata cu aceea persoana fiind un psiholog nu fi naiva si spune problemele unui necunoscut care pot face misto d tine
^^ pafta si nu uita un lucru totul trece ^^

| VladimirPutin a răspuns:

Păi ce crezi că am putea să-ți facem noi sau chiar un psiholog adevărat?

| forever4you a răspuns (pentru VladimirPutin):

Sa ma sfatuiti! Ca si aici pe TPU happy Doar ca as vrea sa am pe cineva in lista de mess, care sa ma mai bine si sa ma poate ajuta ori de cate ori am nevoie.

| osram a răspuns:

Muresan_doru28@yahoo.com te ajut cu mare placere;-)

| cretscretscrets a răspuns:

Si eu:dhappy

| alinaali a răspuns:

A_ali_na@yahoo.com:*