| justaboy a întrebat:

nu stiu daca se poate dar as vrea sa intru in legatura cu un psiholog online/email/messenger sau de aici de pe site sau ma rog cineva care a terminat psihologia si are ceva practica nu neaparat sa fie un psiholog renumit ca nu sunt aberant sa cer asa ceva dar chiar as avea nevoie sa vorbesc cu cineva pentru ca in ultimul timp am intrat intr un impas in cam toate aspectele vietii social familial profesional, chiar daca am 22 de ani... in fine daca e cineva care ma poate/vrea sa imi acorde un pic din timp eventual sa imi lase un mesaj privat sau daca stiti pe cineva la fel imi puteti recomanda pe cineva mersi

4 răspunsuri:
| AstralConfessor a răspuns:

Incearca. astral_confessor@yahoo.com

| romulusb a răspuns:

Incearca pe ID de mess: psihoconv
happy

| Liquidus a răspuns:

Http://www.topexperti.ro/experti barbate intra aici, psihologi online, poti alege tu cu care sa vorbesti, si ii relativ ieftin, si ii online.
Daca folosesti si te ajuta, te rog sa imi spui si mie pe corisson@yahoo.com cum ii.
Mersi!

| justaboy explică (pentru Liquidus):

Mersi nu stiu daca o sa incerc probabil nu pentru ca mi se pare cam scump si momentan sunt lefter