| DiaNa357 a întrebat:

Buna:*. Eu acum 4 luni am stat cu un baiat pe care l-am iubit mult si el m-a iubit dar pentru putin timp... dupa 2 saptamani ne am despartit pentru ca el s-a indragostit de alta, eu am suferit mult dupa el...acum stau cu alt baiat si de cateva zile am vb cu el(fostul) si nu stiu parca inca mai simt ceva pentru el. el mi a vb foarte frumos. Voi ce credeti. ce ar trebui sa fac?
PS:cu baiatu cu care stau acum nu prea il iubesc.mai mult atractie fizica sa zic asastraight face

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Diana, in nici un caz sa nu indraznesti sa te intorci la fostul! Te-a lasat pentru alta.Crezi ca nu o va face a doua oara? Crezi ca te-a iubit? Daca te iubea era fidel si in ochii lui erai doar tu. Iubirea nu este ce ai spus tu... ce iubire e aia. de 2 saptamani oarecum.
Incearca sa-ti gasesti un baiat pe care sa-l placi, si el sa te placa pentru ceea ce esti, pentru felul tau de a fi. Daca o sa te uiti la un baiat doar la aspectul fizic, iar vei suferii, pentru ca majoritatea `frumuseilor` au arfe si se cred zeii si se vor simti superiori tie.winking Cauta un baietel dragut, (daca crezi ca fostul nu te place, desii eu iti recomand sa stai cu el daca lui ii pasa de tine). cu care poti vorbii si sa te intelegi. Pupici. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| AIRIUS a răspuns:

Nu stiu daca u ai iubit in 2 saptamani.dar no tu stii cel mai bine.
parerea mea jk la voi nu a fost o relatie, mai bine zis a fost doar o tentativa, iar faptul ca el s a indragostit atat de repede de alta ...ai grija.sa nu procedeze la fel cu urmatoarea!
acum u fc ce vrei k pe riscul tau faci.si nu uita k ai zis ca ai mai si suferit!
bafta!

| DiaNa357 explică:

PS: el nu stie ca am prieten, si faza e ca nu stiu ce sentimente are fata de mnnstraight face...si stiu cas o proasta ca mo parasit si eu acum ma gandesc din nou la el...da nu stiu ce sa faccrying, chiar tin la eeelllsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a parasit pentru altu ce te mai intereseaza?
Acum te vrea pentru ca e solo sau pentru ca ai prieten si a iesit la " vanat ", sti ca ce e interzis e apetisant.
Oricum nu te mai gandi la el, nu se merita, nu e baiat serios. Si daca o ti in discutii cu el nu o sa mai fi nici tu pentru ca e usor sa te indragostesti iar de el si sa inseli.