| emma31 a întrebat:

Eu am 12 ani si sunt in clasa a6-a.
Mie imi place foarte mult de un baiat de la mine de la scoala numai ca el este cu un an mai mare decat mine.El de obicei in pauze iese afara si se joaca volei, dar mai tot timpul se uita la mine si cand mai scapa mingia si toti alearga depa ea (exact ca niste catei laughing)eu de obicei merg dupa mingie(nu alerg)si el se apropie de mine si merge si el pe langa mine.In anumite pauze cand nu mai au mingie eu de obicei il strig pe numele de familie(e un nume ciudat)numai la mine incepe sa reactioneze si sa ma bata(mai mult se joaca ca nu ma loveste).
Azi niste pitici de a5-a au inceput sa il loveasca nu stiu din ce motiv si el s-a suparat si a inceput sa ii loveasca(dar tare)si eu l-am luat de o parte si i-am spus sa nu se mai coboare la mintea lor, dar fix atuncia un pitic ne-a facut poza.In urmatoarea pauza l-am intrebat daca acel copi chiar ne-a facut poza si el a spus ca da, dar nu a parut deloc afectat.
Ce sa fac? Nu imi pasa asa de mult de poza dar nu stiu daca ma place.Nu am skype-ul luk si nici mess-ul si imi e prea rusine sa il intreb in fata.Ce ar trebui sa fac? Credeti ca ma place? Funda!love struck

9 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Am doar ceva de zic. Serios, pitici la clasa a 5-a si tu inttr-a sasea rolling on the floor))

| Melenguesa a răspuns:

Din cate imi dau seama, face bine ce face. Mai vorbeste si tu cu el, intra in vorba mai des pe la scoala, pe mess, mobil etc:. Incearca sa o tii tot asa si va merge 'relatia' happy Sper ca te-am ajutat!

| xboxbox a răspuns:

Afla messul de la alti colegi ai lui si vorbeste cuel fara sa stie ca esti tu.

| fllu07 a răspuns (pentru xboxbox):

Ii tare ideea.

| xboxbox a răspuns (pentru fllu07):

Mersi asa am facut si eu.

| Josh_JoSh_1993 a răspuns:

A du-te si te uita la mikey mouse..sigur acel copil se uita la hanna montana....nu rata du-te la el si zi verde in fata si gata

| emma31 explică (pentru Josh_JoSh_1993):

Da dar nu pot sa ii spun asa mi-e prea teama... cesa fac? ...asa sunt eu!

| Josh_JoSh_1993 a răspuns (pentru emma31):

Ba copchil zi ca vrei sa te pompezi cu el tine vrajeala asta
\

| Bela9 a răspuns:

Eu zic sa ii iei Skipe-ul de la un prieten/a mai apropiat/a de el. Spune-i măcar un Buna sau Cum te cheamă.