| ZapaciLaa a întrebat:

Eu am incercat sa fac baiatul pe care il plac gelos pentru ca era un nepasator fara inima. Cred ca am reusit cu prietenul meu cel mai bun. In ore el isi mai pune capul pe mine si ne sprijinim reciproc, dar baiatul acela se uita cu o fata...laughing foarte urat. Sau cateodata ne apropiem un pic mai tare si parca ar turba.laughing Si intr-o zi la ora de informatica, atunci cand i-am scris id-ul era cam asa: eu_tavy si eu am scris din greseala eu+tavy laughing si a zambit intr-un fel de parca i-ar fi placut...thinking Dar se pare ca a observat ce vreau sa fac si a reusit sa ma faca geloasa.
Credeti ca e gelos?

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Daca spui ca se enerveaza.sigur e gelos, te plece :*. Vezi sa nu.l faci prea gelos si sa.l pierzi sad. Sau poti sa.ti duci planul pana la capat.si mai incolo o sa va distrati pe seama asta. Gen : "uite cum am incercat eu sa te cuceresc" :*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e gelos.Numai ca tot ce e prea mult strica, asa ca ai grija cat de gelos il faci!

| Pitic a răspuns:

Cu siguranta e gelos. insemna ca tine la tine, fa-ti curaj si spune-i ca il placi.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Sigur ca da !

| Lolipop_5133 a răspuns:

E gelos, si fii atenta cu joaca asta poti sa-l pierzi