| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Eu am vorbit ceva timp cu un baiat.......atat de sensibil dar puternic in acelasi timp.:X
Il adoram!

Pana intr-o zi can m-a anuntat ca se impaca cu fostra ca mai exista o scanteie dar nu iubire!
Sa luam o pauza "deocamdata" (asta inseamna totdeaunacrying( )

In seara asta mi-a dat sa ascult o melodie cutremurator de trista sa ascult si a insistat sa vad si tot videoclipul big grin!

Cand i-am spus ca beietii in realitate nu sufera a spus ca nu sunt de fier nici baietii... si ca trebuie sa plece...
A schimbat subiectul atat de repede cryingcryingsad

Oare... oare exista sansa sa se intoarca la mine?

Am fost oare un motiv sa-si uite fosta prietena?
si nu a putut?
sau ma place si el...ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Cred ca la inceput erai un motiv pentru a o uita! o mai iubeste, nu vrea sa-ti recunoasca, ca sa nu-ti faca rau!
Si pentru tine simte ceva de vreme ce inca tine legatura! dar e un fel de prietenie!
Si melodia cred ca era dedicata fostei, pentru ea a suferit!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca fosta nu l-a mai vrut si n-are chef sa fie singur, se va intoarce la tine pana va gasi ceva mai bun

| mona a răspuns:

Te a folosit pana ce fosta lui prietena a dat semne de impacare, mai bine uita-l

| neutrino a răspuns:

Nu-ti trebuie multa minte pentru a intelege ca relatia ta s-a terminat, dar tu chiar nu vrei sa accepti realitatea.

| Azµre a răspuns:

Eu zic să vezi de altul!

| Zabbyel a răspuns:

Ar fi mai bine sa mi-l uiti

| Geniuss a răspuns:

Taisa ce ar fi sa ii faci un oral sigur te va cauta mai des

| florynsoare a răspuns:

Am impresia ca ai fost un fel de paravan
adica te-a folosit sa o uite pe fosta lui prietena.

| WapSter a răspuns:

Bravo speedy94, daca asculti sfatul lui sigur relatia asta va mai continua, iar daca vrea iar sa va despartiti propune-i analul... sigur mai dureaza ceva pina va dori sa plece, pina atunci mai inventezi tu ceva...

| zuZuK a răspuns:

laughing) esti praf golanco dal draq cauta ceva mai bun nu observi ca ai fost folosita ca pe o piesa de sah