| me_3496 a întrebat:

Suntem impreuna dar inca are poze cu fosta prin toata casa... Oare ma iubeste sau nu? A uitat-o pe fosta? Ar vrea sa se intoarca la ea?

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Are poze cu fosta prin toata casa.ti-ai raspuns singura...

| emiliman a răspuns:

Acum depinde de cat timp sunteti impreuna. spune-i ca te deranjeaza

| mary_1521 a răspuns:

Nu are cum sa o uite pe fosta daca el inca are poze cu ea si mai ales prin toata camera, ar trebui sa-ti dai seama ca locul tau nu este langa el ca doar te foloseste

| andreia_9538 a răspuns:

Pff,e foarte complicat.Sincer si eu am vorbit cu un baiat care a tinut enorm de mult la fosta lui prietena, si de mine s-a folosit doar ca sa se razbune pe ea.Bineanteles cand a vazut ca ea a inceput sa planga si sa faca tot felul de chesti,care ii arata lui ca ea il ''iubeste'', el s-a intors la ea, si pe mine m-a lasat balta.Eu iti spun sa vorbesti serios cu el si sa-l intrebi ce simte cu adevarat!