| Fifylici a întrebat:

Buna!Eu intru pe net cu Mozila Firefox si inainte intram cu google dar acum se pare ca din greseala am alt motor de cautara.Cum sa fac sa folosesc din nou google-ul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| SteauaSmeq a răspuns:

Deci daca ai Windows 7 intri pe mozila si vezi ce scrie acl sus editare,fisier,vizualizare, etc...Dai pe unelte, obtiuni si acl unde iti zice pagina de start copiezi asta https://www.google.com/webhp?hl=en&tab=iw o pui acl si dai OK. Dupa restarteaza mozila si sa vezi ca merge. Daca merge FUNDA?:D