| RaR a întrebat:

Salut, de curand cand intru in mozila firefox imi da pagina de start decat google pe care o aveam setata.Am setat google iar cand ies si intru in mozila tot pagina aia o am.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate n-ai facut tot ce trebuia. Repeta operatia, respectiv Unelte/Optiuni/General, la Cand Firefox porneste selecteaza Arata pagina mea de start, la Pagina de start sterge ce scrie acolo si scrie http://www.google.ro, apoi dai OK si da un restart la calculator, asa sigur se pastreaza modificarea. Succes si numai bine!

| MMihai a răspuns:

Uneori mă supăr cu Fire Fox și îi cer www.Google.ro.
Eu folosesc Ubuntu Linux, nu Windows, care lucrează cu Fire Fox, dar am instalat și Chrome, și Arora și SeaMonkey, iar acum îți scriu din Google Chrome, care este mai simpatic decât Fire Fox.