| alex2009 a întrebat:

Salut folosesc Mozila firefox si de 2 zile cand intru pe TPU imi cere sa ma loghez dar cand intram pana acum nu imi cerea sa ma loghez ce sa fac sa nu mai imi ceara sa ma loghez? Ca ma enerveaza sa ma loghez tot timpul.

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

Chill, nu e de la browser, e de la pb lor tehnice

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu zic sa nu mai intri pe site o vreme.

| Bacemi a răspuns:

E o problema a site-ului. Se intampal la toti. E flux mare si probabil din cauza asta nu ramanem logati si ne deconecteaza automat.

| alex2009 explică:

Asta este problema ca nu apare

| laptopnews a răspuns:

Ar trebui in momentul cand te loghezi sa apara un tab deasupra ferestrei cu "Remind Password" si apasa acolo. In felul asta ar trebui sa te mentina logat, sau cel putin cand introduci mailul sa iti apara parola automat. In formular vad ca nu exista optiunea pentru pastreaza-ma logat.

| laptopnews a răspuns:

Cand te loghezi ar tbui sa apapra deasupra ferestrei un tab cu "Remind Password" da click pe ea si ar trebui sa te mentina logat, sau cel putin atunci cand introduci mailul sa iti apara automat parola. Pe site vad ca nu au optiunea "keep me logged in".

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E o problema a siteului cred, mi s-a intamplat si mie azi.

| georgiana a răspuns:

Asta am patit si eu de curand, insa m-am schimbat pe internet explorer si functioneaza.

| alecsx a răspuns:

Si mie imi face la felstraight facestraight face:straight facestraight face