| Spec1alRaluka a întrebat:

eu iubesc un baiat care este in clasa cu mine, dar problema este ca si o prietena buna il iubeste(ea este o "rivala" pe masura) si la de la inceputul anului si pana acum 2 saptamani numai pe mine ma baga in seama (pe mess dar si in realitate). Intr`o seara eu si Ale(prietena mea) am facut conferinta pe mess cu el si i-am zis ca il iubim el ne-a zis ca ne iubeste 10% pe amandoua. La scoala doar pe mine ma baga in seama, pe Ale foarte putin.In fine cgestia e ca as vrea sa ma bage si pe mess mai mult in seama. Ce as putea face ca sa vorbesc cu el si sa ii atrag mai mult atentia? Va multumesc! Dau Funda! pupici
p. s. : urgent (chiar acum e pe meess si vreau sa inkerc ideile voastre)

Răspuns Câştigător
| Daisylutza a răspuns:

Incearca sa ii spui adevarul si sa vorbiti despre chestii care il atrag...Intreaba-l in gluma ce parere are despre sau spune-i tu ce parere ai despre el, invita-l undeva(stiu ca esti fata si ca el ar trebui sa faca toate astea dar e secolul XXI si in fond si noi fetele putem fi puternice si independente). Daca nu merge, spune-i cat de bine te distrezi cand vorbesti cu el etc.Succes:*

2 răspunsuri:
| Cosmina_1720 a răspuns:

Puneti un status mai deosebit.un videoclip mai spectaculos.vb cu el despre chestiiile pe care le aveti in comun

| Denysa2012 a răspuns:

1.imbracate mai sexy
2.fal gelos cu un alt tip poate nu stiu o sa iti zica ca te plk
3.cand sa zic asa se uita la tine spune-i-o el sigur nu va recunoaste din prima da eu mai zi tot atnci,, ba da,, sau cand te vede cu iubytul(nu originalu)spune-i ca e gelos da mai intai trebuie sat faci un iubit temporar desi poate daca vede ca ai iubit o ia pe ailalta succes sper din suflet ca team putut ajuta cumva