| Aniela96 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog frumos. Cum as putea sa-i atrag atentia baiatului pe care il plac?
Totul incepe asa: iarna trecuta am fost impreuna, ne-am despartit apoi el si-a gasit o prietena cu care este si in momentul de fata impreuna. si pe mine nu ma mai bagat deloc in seama. eu am inceput sa l plac enorm. Pur si simplu nu pot dormi noaptea ma gandesc fara sa vreau cum sa fac si ce sa fac. El a aflat ca mai am inca sentimente pentru el si prietena lui a aflat chiar azi.
Dar eu vreau sa vorbesc cu el si sa ne impacamcrying Si nu stiu cum sa ii atrag atentia. Pe mess nu intra deloc. Iar cand intra sta o ora, iar pe mine nici nu ma baga in seama. Eu cred ca totusi nu are cum sa nu i pese chiar deloc de mine. Mai demult am insemnat ceva pentru el.Help pls. Dau fundita promit!

4 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Deci.Gandeste`e f bine ce vrei sa faci. Spune-i ce simti cu adevarat intra tu in vorba cu el.Nu astepta sa intre el. Da`i bataie.Intreeaba`l daca el mai tine la tu. Spune-i tot ce ne-ai spus si noua.Fii mereu trista in prezenta lui ca sa vada ca suferi.
Dar ai grija sa nu`si bata joc de tine
Si daca nu se va intampla (ceea ce nu cred) gandeste`te : nu plange ca s`a terminat, zambeste ca s`a intamplat

Răspuns utilizator avertizat
| Aniela96 explică:

Multumesc mult pentru raspuns, chiar imi esti de mare ajutor. Te pup :*

| Aniela96 explică:

Hmm, si asta ar fi o idee. mersibatting eyelashes