| Karla201 a întrebat:

Buna:*,am vb cu un baiat p mess si d vreo 3 zile nu am mai vb deoarece am avut noi niste discutii si in fine poveste lunga[nu suntem certati], si vreau sa ma bage din nou [el] in seama si nu stiu cum sa i atrag atentia., sa mi pun un status anume sau? Nu stiu thinking ..va rog ajutati-ma. dau Funda pentru cele mai bune idei :*

1 răspuns:
| Youcandoit a răspuns:

De ce nu il bagi tu in seama? Doar pentru ca ebaiat nu inseamna ca trebuie sa faca el primul pas, fa-l mai ales ca ai zis ca nu sunteti certati