| Lary_7405 a întrebat:

eu plac un baiat si nu stiu daca ma place, unii prieteni de al lui zic ca ma place dar nu stiu adica cateodata se uit ala mine in ore se comprota frumos dar cand e cu prieteni ma face urata sau stramba(dar nu sunt) si ma enerveaza nu stiu cum sa aflu sau cum sa fac sa ma placa aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Rebe_6259 a răspuns:

Du-te la el si intrebal:Spunemi ce simti pentru mine.Acum pare greu.Dar sunt sigura ca nu ai nimic deregretat daca il intrebi in fata numai sa nu iti cauti propozitiile cu o zi inainte ca atunci ce panichezi. SPunei ce simti pe loc ascultai inimahappyImi dai o fundita? Te rog.

9 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Este clar ca te place.dar ii e rusine sa le spuna prietenilor lui ca s-a indragostit. oricum se pare ca ei si-au dat deja seama.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cand o sa fi singura cu el intreaba-l daca te place

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Stiu cum e...este genul de baiat "dulce aici, acolo acru" adica cu fetele este bun pentru ca se da pe langa ele dar cand este cu baietii se da smecher incercand sa faca glume proaste.
Intreaba-l direct daca te place...incearca prin sms sau mess este mai usor.
Vezi ce spune si ia o decizie.

| Rebe_6259 a răspuns:

Mz

| CucuBauContSters a răspuns:

Pai pe ei nu`i baga in seama.
vezi cum se uita la tine acel baiat in acel moment.
Poate te place, poate nu.
Tu poti sa iti dai seamawinking
Uita-te... daca vb. cu unu dintre cei care te fac *****
Uita-te cum se uita la tine cand isi bat astia joc de tine bafta :*

| Damasc a răspuns:

Din moment ce te face stramba si urata rolling on the floor ceea ce e cam penal.eu zic sa incerci sa-l uiti happy.Sau ignora-l pentru o vreme vezi cum se comporta dupa.

| Lary_7405 explică:

Pai in primul semestru i.mi zicea ca ma place ca ma iubeste si chesti din astea dar acum e cu o fata andrada care e urata si are nasu mare rawrolling on the floor si nu stiu ce vede la asta si eu sufar mult si nu stiu cum sa-l uit

| daxTerina a răspuns:

Sbuna lary eu iti sugerez sa te desparti de el doar nai sta in minciuna ca el te iubeste si unde ca te face in tot feul ar trebui sal lasi

| Monna_2645 a răspuns:

Vezi daca vorbeste cu tine sau daca te baga in seama in fiecare zi inseamna ca te place, daca vb cu tine mai rar inseamna ca nu te place.