| Loveeverything a întrebat:

Vedeti voi mie imi place un baiat care isi cam bate joc de mine(cateodata) si nu stiu cum sa-i spun ca imi place. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el din punctul de vedere a uniu prieten iesi cu gupu cu care iese el si incearca sa gasesti lucruri in comum. daca vei observa ca si.a schimbat atitudinea fata de tine spune.i adevarul daca nu eu te.as sfatui sa ii spui direct cand ai o discutie intima cu el.adica sti ce se spune:daca te place se comporta mai utat cu tine sau diferit pentru a inceca sa nu se dea de gol! incercarea moarte n-are

| warriorboy4 a răspuns:

Daca isi bate joc de tine, nu prea are rost sa ii spui ca il place, ai sanse sa isi bata si mai tare joc de tine.