| Bya1111 a întrebat:

Eu si cu iubitul meu am incercat de mai multe ori sa facem sex dar din pacate nu intră nu stim de ce... Am incercat toate pozitiile posibile, ne-am excitat dar din pacate nimic... Ce am putea face? Va rog fara misto happy Multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu stiti unde trebuie sa o bage.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca muschii vaginului initial (din nastere) sunt foarte rigizi si lipsiti de orice urma de elasticitate canalul unui vagin virgin este extrem de stramt/ingust de circa 6-8 mm in diametru. Pentru ca muschii vaginali circulari sa devina relaxati, dar mai ales elastici fapt ce le va permite sa se intinda suficient de mult si canalul vaginal sa-si mareasca lumenul (diametrul) la peste 20-25 mm, trebuie sa fie pregatiti din timp printr-o masturbare intravaginala efectuata cu ajutorul degetelor prin asa numita ''degetica''. Procesul de largire a canalului vaginal prin ''degetica'', produce rezultatele asteptate in cazul in care este practicata o perioada de cateva zile sau un pic mai mult : 1-2 saptamani. Succes. Spor la lucru. big grin

| mihai69 a răspuns:

Pune-i-o în atele! Și folosiți lubrifiant.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu întra încearcă și cu degetele.

| cristimihailov a răspuns:

Ce ar fi daca v-ati uita si ati comenta impreuna niste scenete porno?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Sa încerce cu degetele laughing

| elaventurero a răspuns:

Incercati sex oral su 69 inainte poate i se trezeste mai bine happy

| TripLe3 a răspuns:

Recomand profilul lui boganstefan98 de Instagram, vorbeste despre educatie sexuala si psihologie. O sa inveti tot ce ai nevoie de la el, pe mine m-a ajutat.