| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am si eu o intrebare, eu si iubitul meu stăm împreună, am facut sex cu el doar că el nu putea ejacula și am încercat toate pozițiile ce inainte il facea să ejaculeze imediat dar tot degeaba! Părea excitat dar încerca si nu putea, asta nu s-a mai intamplat niciodată până acum. Oare ce credeți că este? Oare mă înșeală si nu se mai simte bine cu mine, sau nu mă mai vede așa atrăgătoare cum mă vedea inainte sau ce poate fi? Căci mă gandesc la faptul că mă înșeală deoarece nu prea mai are pofte cum avea înainte, voi ce credeți? Vă rog ajutați-mă căci chestia asta mă bate la cap în fiecare seară!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ar trebui, poate este o problema strict medicala si ar trebui sa consulte un medic.

| Catalin77945 a răspuns:

Calm calm, e doar sex si doar nu a ejaculat nu-i asa mare caz.Acum la faza ca nu a ejaculat,pai cauzele pot fi multiple,poate de ex a avut o masturbare inainte sau ceva si nu mai avea neaparat chef, si altele adica nu trebuie sa sari la concluzii ca te inseala, poate pur si simplu nu i-a venit pe moment depinde, sau poate era de la prezervativ daca ati facut cu el, depinde

| Pampam08 a răspuns (pentru Catalin77945):

Nu am folosit prezervativ, și nu se masturbează, dar nu inteleg atunci de ce, sunt curioasă oare ce sa întâmplat, plus că de atunci nu a mai avut chef deloc, de asta imi fac 1000 de gânduri

| NarcisIfrim a răspuns:

Femeile,imediat gata te inseala.Lasa baiatul in pace ca nu te insela,cand nu mai face sex cu tine deloc sau gaseste scuze, atunci sa stii ca te inseala, pana atunci stai calma.
E o problema strict medicala, sau nu a fost excitat destul, se intampla.

| Pampam08 a răspuns (pentru NarcisIfrim):

Păi asta este chestia ca evită spunând mereu că e obosit sau spune maine si maine se preface că uită, de atunci nu am mai facut-o si nici nu mă mai privește ca înainte, nu e vorba doar de sex, vine acasă de la muncă și preferă să stea pe telefon iar după se pună să doarmă, iar înainte să doarmă dacă vorbim 2-3 vorbe...de asta gândesc așa

| NarcisIfrim a răspuns (pentru Pampam08):

A pai asa zi, poti sa iti iei la revedere..iti pot da eu mai multe informatii personale, prin asta am trecut si eu.
narcisdanielifrim323@gmail.com daca vrei sa stii pe larg